MŪSU STĀSTS

Mēs esam par kvalitatīvi un pikanti pavadītu laiku kopā!

Mēs ar vīru, kopā nodzīvojot vairāk kā 10 gadus, esam izgājuši dažādiem dzīves posmiem cauri (un dažādi vēl, protams, priekšā). Šobrīd, kad ģimenē ienākuši divi mazi bērni, saprotam, cik ļoti jāpiestrādā, lai atliktu laiku viens otram. Un nevis vienkārši “Netfix and Chill”, bet tiešām kvalitatīvi un pikanti izbaudīt laiku kopā. Lai paspilgtinātu guļamistabas dzīvi un kaislīgi izbaudītu laiku kopā mums radās ideja par intīmām pāru spēlēm.

Intīmās spēles, mūsuprāt, ir lielisks veids kā relaksēties un nedomāt par dažādiem priekšspēles un seksa elementiem, bet vienkārši ļauties spēlei, izbaudīt laiku kopā un sniegt baudu viens otram.

Mūsu spēles ir vairāk uz “pikantas nots”, kas ļauj arī izmēģināt kādus jaunus elementus, par kuriem iespējams līdz šim nav bijusi iespēja iedomāties, vai atjaunot kādus sen aizmirstus seksa un priekšspēles elementus.

Par stiprām saiknēm!

Mēs vēlamies, lai ikkatra pāra saikne kļūtu aizvien stiprāka. Mūsu intīmās spēles pāriem radītas, lai seksā atjaunotu to, kas nedaudz pieklusis, un atklātu to, kas pat prātā nebija ienācis. Bet masāžas sveces ļaus reklaksēties pēc saspringtas darba nedēļas un kvalitatīvi pavadīt laiku kopā.

Savstarpējā kaislība

Iespējams atceraties “rozā briļļu” periodu attiecību sākumā, kad flirtēšana, ķircināšana, “paķeršana uz zoba” bija ikdienas sastāvdaļa. Ar laiku tas izzūd, kas, protams, ir arī dabisks process. Taču, mūsuprāt, ir svarīgi arī ilggadīgās attiecībās ik pa laikam atgādināt viens otram, ka starp jums joprojām pastāv savstarpējā kaislība. Mūsu pikantās dāvanas: intīmās pāru spēles un pikantās apsveikuma kartiņas ar ķircinošiem tekstiem un zem nokasāma slāņa apslēptām dāvanām, ir lielisks veids kā parādīt, ka starp jums “dzirkstī kaislība un uguntiņa“.

Mūsu kontakti

info@OpenMity.com