TOP 10 ROMANTISKO RANDIŅU IDEJAS VASARĀ

Vasara ideāls laiks randiņiem svaigajā gaisa. Cik svarīgi atpūtā divatā! Kļūstot par vecākiem, pāra savstarpējās attiecības mainās un nereti dzīvesbiedri aizmirst viens par otru. Mēs parasti vairāk koncentrējamies uz bērnā vajadzībām un rutīnas darbiem.

Bet pāriem ir jāatceras, ka arī pēc bērna piedzimšanas viņi paliek pāris, kuriem jāvelta sava uzmanībā un mīlestība. Laimīgajiem un veselīgajiem attiecibām, vajag veltīt laiku un atbūtai divatā.

Atrodiet iespēju, atstāt bērnus vismaz uz pāris stundām auklītei, vecvecākiem, draugiem, krustvecākiem un dodaties uz randiņu! Nerunājiet par bērnu, nerunājiet par sadzīviskām un ikdienišķām problēmām – atceraties to sajūtu, kāda valdīja, kad tikko iepazināties!

Kad Jūs pēdējo reizi bijāt romantiskajā randiņā divatā?

Lai Jūs ilgi nedomājat un nemeklējat kādu randiņu sarīkot, mēs atradām dažas idejas kā jūs varat interesanti pavadīt randiņu un baudīt laiku divatā. Rekomendējam arī izmēģināt mūsu randiņu “Suprise Date Cards”, lai izmēģināt ko jaunu kopā.

randiņu idejas vasarai

1.Maģiskais saulrietu izbrauciens ar jahtu vai kuģīti

   brauciens ar laivu

   Pavadīt laiku uz ūdenī vienmēr ir ļoti skaisti un romantiski. Latvijā ļoti liela izvelē ar laivām vai jahtām uz nomu. Kur jūs varat baudīt skaistus skatus un saulrietu kopā, runājot par patīkamajam tēmām un nerunājot par bērniem un mājās problēmām. Ja paliekat pilsētā, izbrauciet pa Vecrīgas kanālu. Ja esat gatavi doties ārpus Rīgas, ļaujieties braucienam pa jūru, Daugavu vai kādu citu Latvijas upi.

   Idejas:

   2. Izjāde ar zirgiem gar jūru vai parku vai izbrauciens ar riteņiem.

   izjādē ar zirgu pie jūras

   Izjādē ar zirgiem ir viens no top romantiskajiem piedāvājumiem pāriem. Ja jūs vēl neesat to izmēģinājusi, tad noteikti izdariet to. Ka arī var aizbraukt ar riteni uz skaitu vienu. Atliek vien sēsties virsū divritenim un doties, kur acis rāda. Gluži kā attiecību sākumā, kad uz acīm bija rozā brilles.

   Idejas:

    3.SUP saullēkta brauciens uz ezerā vai purvā.

   Sup saullēktā

   Tagad SUP dēļi paliek ļoti populāri, viņus var atrast gandrīz katrā sabiedriskajā pludmalē. Kā ari daži organizē izbraucienus saulrieta vai saullēkta skaistajā vietā. Vai pat nodarbības uz SUP dēliem. Dodaties uz SUP sagaidīt saullēktu purvā. Tas būs iespaidīgs piedzīvojums.

   Idejas:

   4.Pelde pa pliko vakara.

   pelde pa pliko

   Ja tavas attiecības ir ieslīgušas rutīnā, atdzīvini tās ar romantisku vakara peldi divatā. Noteikti katrs no mums kādreiz ir izmēģinājis peldi pa nakti pa pliko. Nereālas sajutās, kad tev nekas netraucē, tu juties pilnīgi brīvs. Ka arī sajuta ka tu vari būt pamanīts vēl vairāk uzbudina, tas noteikti superīgs veids kā kaislīgi un romantiski pavadīt vakaru divatā. Sajusties kā jaunieši kuri tik tīko iemīlējas un viņiem nav robežas.

   5.Skaisti noformēts pikniks parkā.

   pikniks parkā

   Lai ienestu attiecībās dzirkstelīti, nepieciešams veltīt vairāk laika un uzmanības savam mīļotajam. Atsvaidzini attiecības ar mīļoto cilvēku, dodoties romantiskā piknikā. Atrodiet kādu sev tīkamu parku vai arī dabas taku, paņemiet līdzi pledu, sezonas augļus, ogas, nelielas uzkodas un sarunu spēli no OpenMity.lv un izbaudiet divvientulību dabā! Baudiet nesteidzīgu atputu divatā. Sarunu spēle palīdzes pāriem parunāt par dažādam tēmām, kas varbūt uzreiz neienāk prata. Spēles un sarunas satuvina partnerus vēl ciešāk.

   Idejas:

   6. Randiņš romantiskā tropu paradīzē botāniskajā dārzā vai parkā


   randiņš parkā

   Latvijā ir tik smuka daba un tik ļoti daudz skaistu parku, lieliska iespējā aizbēgt no pilsētas haosa. Botāniskajā dārzā vai parkā  var mierīgi  pastaigāties vērojot skaistus stādus un dabu, parunājot par patīkamajam lietam un atcerēties mīļus mirkļus. Kā arī uztaisīt nelielu fotosesiju. Mierīgi un nesteidzīgi pavadiet laiku kopā. Apmeklējat arī Tropu tauriņu māju. Pēc foršas pastaigas atradiet kafejnīcu ar mājīgu atmosfēru, lai izbaudīt kādu gardu kūku ar kafiju. Spēle no OpenMity “LOVE” būs labs papildinājums jūsu randiņam.

   Idejas:

   7. Vakariņas uz jumta.

   uz jumta

   Tagad ir plaša izvelē ar skaistajām restorāniem, bet vēl populārāki vasarā ir restorāni uz jumtā ar skaistu skatu uz pilsētu vai dabu. Vakarā tur ir it īpaša atmosfērā, kur deg lampiņas, sveces un skan dzīvā mūzikā. Nu kur vēl vairāk romantikas. Izvelies īstu vietu un laicīgi rezerve galdiņi, jo skaistajās vietas  vienmēr viss pilns.

   Idejas:

   8. Romantisks lidojums ar gaisa balonu vai Traks piedzīvojums.

   gaismas balons randiņu ideja

   Jau sen bija doma beidzot šajā drīvē izmēģināt kaut ko neparasto un traku?

   Piemēram: Lidojums AERODIUM vai  lidojums ar gaisa balonu, izbrauciens ar ūdens motociklu, leciens no augstuma, vakariņas tumsā… Šādi piedzīvojumi paliek atmiņā uz mūžu! Liela izvelē šādiem piedzīvojumiem Jūs varat atrast „Dāvanu Serviss“, “Davanu Sala”, “LIELISKA DĀVANA”, FromMe un citi.  Varbūt tieši šis ir piemērotākais brīdis trakam piedzīvojumam!

   Idejas:

   9. Romantisks vakars pie ugunskura pie ezerā, vai jūrās.

   vakars pie ugunskurā

   Cik romantiski kopā pasēdēt pie ugunskura. Sarīko kempinga braucienu ar nakšņošanu teltī zem zvaigznēm un garām sarunām pie ugunskura. Lai tas aizņem tikai vienu dienu, bet tas paliks atmiņā daudzus gadus. Verot ugunī ir tik nomierinoši. Esat tuvāk viens otram – apskaraties, un baudiet šo mierīgu, nesteidzīgu, romantisku vakaru divvientulibā.

   10. Dodaties izbraucienā bez… galamērķa!

   romantiskais brauciens

   Vai esi kādreiz sapņojusi izbraukt ar kabrioletu vai Jaguāru? Var paņemt nomā savu sapņu auto un aizbraukt nelielajā ceļojuma pa Latviju.  Dodieties neaizmirstamā braucienā divatā.

   Brauciet nezināmā virzienā, bez jelkāda plāna.  Pā ceļam varat nopeldieties kādā ezerā, palikt pa nakti viesu namā, tas ļaus jums atklāt jaunas, vēl neiepazītas vietas! Vienkārši iesēdieties mašīnā, un braucat, braucat… Piestājat, ja redzat interesantus apskates objektus, atklājat jaunas lielceļa ēstuvītes! Fona braucat var ieslēgt mīļākas dziesmas uz dziedat līdzi.

    

   @openmity_latvija

    

   ♬ sonido original - RincónZen🌈